tag --> new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NQTW7QB');
BENİM BAŞARI HİKAYEM

Hayatım 50 yaşında Facebook 'ta izlediğim bir seminer reklamı  ile değişti.
Aylık maaş ile çalıştığım bir işten şirket kurmaya uzanan yorucu,heyecanlı,bol aktivasyonlu güzel bir yolculuğa başladım......
Fatih Çoban ve Danışmanlık Akademisi Eğitimi ile sosyal medya ve dijital reklam danışmanlığı  kariyerime adım atmış oldum.
26 yıllık öğretmenlik hayatından sonra hiç bilmediğim ancak sosyal medya ya ilgi duyduğum biran da yeniden öğrenci olarak eğitimlere,kurslara ve farklı kitaplar alarak okumaya başladım.İki yıl gece gündüz çalıştım,translete ile kelimeleri ve yazıları çevirip okudum.Youtube da bu konularla  ilgili yüzlerce video izledim.Günlerce clickfunnels da website kurmak için uğraştım.
Çalışmak istediğim sektör de hergün enaz 10 tane telefon ile müşteri danışmanlık görüşmesi yaptım.

Kısaca hem sosyal medya platformlarını,hem reklamcılığı hem danışmanlığı öğrendim.Yiyecek-İçecek sektöründe iş yapan firmalara Sosyal Medya ve Dijital Reklam Yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vererek öğretmenlikten daha fazla gelir elde ettim...
Yaparak yaşayarak öğrendim,müşteri edindim,para kazandım,bu işlerle ilgili programlara para harcadım.Yılmadım,pes etmedim,vazgeçmedim.
E-Ticaret,Sosyal Medya Yönetimi,Sosyal Medya ve Dijital Reklam Danışmanlığı,Koçluk,İletişim Teknikleri gibi birçok alanda eğitimler aldım ve hala da almaya devam ediyorum.
Okuyorum,izliyorum,araştırıp,inceliyorum.Sık sık notlar alarak bilgisayar başında çalışıyorum.
Bir yandan sosyal medya danışmanlığı ve dijital reklam danışmanlığı yaparak firmaların işlerini yürütürken diğer taraftan etraftan sıkça  gelen bu iş yöntemini bize de öğretebilirmisin,bana birebir sosyal medya ve reklamcılık eğitimi verebilirmisin sorularının karşılığı olarak  hazırladığım Sosyal Medya Danışmanlığı Eğitimi ile öğrenerek gelir elde ettiğim iş modelimi gençlere öğretmek ,onlara yeni ufuklar açmak istiyorum.
Bunun için de İzmir Medya Akademi 'yi kurdum.Online Sosyal Medya Danışmanlığı Eğitimi veriyorum.


Neden sosyal medya???
 Sosyal medya artık sadece kimlik bilgilerimizi değil bununla birlikte hobilerimizi sevdiğimiz müzikleri ve hatta konumumuzu bile paylaştığımız bir alan. Gün içinde ve akşamları vaktimizin çoğunu sosyal medya da geçiriyoruz.Bizim vakit  geçirmek,eğlenmek amacıyla kullandığımız bu devasa alan firmalar için satış yapmak,marka tanıtmak yada ürün satmak için kullanılan büyük bir pazaryeri....Küçük bir bütçe ayırarak bizi izleyen,takip eden,ürünlerimizi beğenen kişilere kolaylıkla ulaşabildiğimiz,satış,tanıtım yaptığımız aynı zamanda gelirimizi arttırdığımız büyük bir pazaryeri.Yaş gruplarına göre hedef kitlemizin zaman geçirdiği,etkinlikler paylaştığı bu alana sürekli yenileri eklenmekte ve artık bilinen reklam alışkanlıkları da yokolup yerine yenileri konmaktadır.
Sosyal medya hızla gelişimini sürdürmektedir ve kendine yeni özellikler katarak çok hızlı yayılmaktadır. Facebook, Twitter, Google Plus, Youtube, Pinterest, Instagram gibi platformlar aracılığıyla insanlar, dünya çapında iletişim ve etkileşim halindedir. Sosyal medya, kullanıcılarına herhangi bir sınırlama koymadığı herkesin söz hakkı olduğu bir platform olduğundan doğru kullanıldığında güçlü ve etkili bir konuma sahiptir.
Markamızı,ismimizi,ürünlerimizi tanıtmak,yeni müşteriler kazanmak,firma ya da  işletmemizin reklamlarını yapmak kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmak .....
Neden bu pazar da biz de yeni müşteriler edinip,görünürlüğümüzü arttırmayalım.......
Sosyal medyayı eğlence yada vakit geçirmek dışında verimli bir şekilde kullanmayalım.
Ben de yapabilirim diyorsanız gelin ,hep birlikte sizin de başarı hikayenizi yazalım.

Powered By ClickFunnels.com